Лого
завантаження

Перевезення піаніно та їх види

Перевезення піаніно та їх видиПеревозити піаніно – це нелегкий процес, так як даний інструмент має великі габарити, а також дуже чутливий до ударів і необережного транспортування.

Тому організацію переміщення піаніно з одного приміщення в інше слід довіряти тільки професійним вантажоперевізникам, які спеціалізуються на цій операції. Не слід економити на послугах вантажників, так як при неякісному перевезенні виникає великий ризик пошкодити інструмент, що обійдеться вам набагато дорожче.

Способи транспортування піаніно безпосередньо залежать від виду і габаритів інструменту.

1. Вертикальне піаніно середнього розміру
Висота такого виду піаніно становить, як правило, близько 1,3 метра, а його вага коливається в межах 300 кг. У висотних будинках спуск інструменту здійснюється за допомогою ременів, а під час перевезення використовують спеціальний візок з колесами.

2. Кабінетний рояль невеликих розмірів
Невеликий кабінетний рояль відрізняється своїм порівняно малою вагою – близько 200 кг, і висотою від одного до двох метрів. При перевезенні такого виду піаніно використовуються ремені і спеціальні візки.

3. Білий салонний рояль
Висота даного інструменту досягає 1,5 метра, а його вага коливається в межах 350 кг. Щоб перевезти даний вид рояля, необхідно, перш за все, його розібрати, так як існує велика ймовірність пошкодження висувних деталей в процесі спуску і підйому інструменту, а також його транспортування.

4. Великий концертний рояль
Перевезення піаніно даного виду становить найбільшу складність. Вага великого концертного рояля досягає в окремих випадках 500 кг, а його габарити складають близько 1,8 метра в довжину і 1,4 метра у висоту. Щоб без пошкодження перевезти даний вид інструменту, слід використовувати спеціальну вантажно-транспортну підкладку з ручками, а спуск піаніно здійснювати неквапливо і максимально дбайливо.

Перевезення піаніно та їх видиПоставтеся з великою увагою до підбору компанії і працівників, які будуть забезпечувати вам перевезення піаніно. По-перше, вантажників надають, як мінімум, чотири людини, а, по-друге, вони повинні володіти витривалістю і великою фізичною силою. При всіх названих якостях, ці люди повинні бути професіоналами своєї справи і розуміти всю відповідальність даного процесу, так як навіть незначний удар або тряска під час перевезення можуть загрожувати псуванням інструменту. Всі дії вантажників виробляються злагоджено і продумано, за допомогою такелажних ременів.

Щоб уникнути пошкодження лакованої поверхні або фарби, обклейте кути і краю піаніно захисною стрічкою. Висока температура, тривале переохолодження або навіть різкий перепад температур дуже негативно позначаються на роботі інструменту і можуть викликати його псування. Якщо в призначений день перевезення пішов дощ, захід краще відкласти – до більш сприятливих погодних умов.

При перевезенні не рекомендується упаковувати піаніно, створюючи всередині безповітряний простір. Найкраще, взагалі, обійтися без упаковки, а в транспорті інструмент ізолювати від решти меблів – картоном, поролоном або іншими м’якими матеріалами. Ні в якому разі не можна перевозити інструмент в «лежачому» положенні, так як це, напевно, зіпсує його. Щоб уникнути трясіння або падіння піаніно під час перевезення, його міцно фіксують за допомогою мотузок або ременів.

Важливо також звернути увагу на вивантаження піаніно і доставку його в нове приміщення.

На завершення варто зазначити, що перевезення піаніно є складним процесом, яким повинні займатися тільки професіонали. Тому, при необхідності транспортування габаритного музичного інструменту, слід користуватися послугами перевірених компаній, які мають достатній досвід роботи.

дзвонити
вгору