Лого
завантаження

Дачний переїзд

від 1100 грн

Квартирне життя має свої переваги, але часом шум і проблеми мегаполісу набридають, хочеться тиші і спокою, а хтось хоче побільше домашньої їжі вирощений на власній ділянці Тоді більшість людей починають замислюватися про переїзд на дачу по далі від галасливого міста, ближче до природи і свіжого повітря. Або ж іноді кількість накопичених речей і меблів займають занадто багато місця в квартирі, і багато перевозять ці речі на дачу щоб звільнити місце.

До дачного переїзду потрібно ретельно підготуватися. Перед тим, як переїхати на дачу виміряйте всі внутрішні приміщення, а також свої меблі. Таким чином, ви будете точно знати, які речі і де ставити в вашому новому будинку. Так ви зможете краще направляти вантажників, де розмістити всі ваші меблі. Нанесіть маркування на всі коробки.

Якщо ви упаковуєте свої речі без маркування коробок, ви робите величезну помилку. Всі крихкі предмети повинні мати відповідне маркування, щоб не пошкодити їх в дорозі. Предмети також повинні бути позначені відповідно до їх приміщеннями, такими як «кухня», «ванна кімната» і т. д.

Наша компанія надає повний спектр послуг для вашого комфортного дачного переїзду. Ми надамо кращий транспорт і спеціалтстів щоб ваш переїзд пройшов спокійно і ви залишилися задоволені. Наша компанія виконає всі необхідні роботи з розбирання, пакування меблів, особистих речей, доставці на місце призначення, вивантаження та збирання меблів.

Наша команда має багаторічний досвід роботи в переїздах, нам під силу будь-який обсяг і вага. Ви можете довірити нам навіть самі тендітні речі і вони доїдуть в цілості й схоронності до місця призначення без будь-яких проблем. Виконуємо дачні переїзди 24/7 без вихідних і свят.

Для замовлення послуги дачного переїзду телефонуйте за номерами вказаними на сайті, і наш диспетчер проконсультує вас, розрахує вартість і обговорить час переїзду.

Наша компанія несе повну відповідальність за збереження ваших меблів і речей при дачному переїзді. Ви можете бути абсолютно впевнені в якості послуг, що надаються компанією Loaders .

дзвонити
вгору