Лого
завантаження

Послуги вантажників

від 280 грн

Тверезих і вічливих вантажників не буває? Буває! Саме такі професіонали працюють у нас. Вони щодня спростовують загальні стереотипи про дану професію і викликають тільки позитивні емоції. Як би там не було, звернувшись в нашу компанію, Вам не доведеться думати про вантажників і їх порядність, тому що вони - наша головна перевага і основний ресурс. За їхніми плечима - величезний стаж роботи і безліч нестандартних переїздів, тому вони здатні вирішити будь-яке завдання.

Якщо Вам терміново знадобився квартирний або офісний переїзд, не економте на вантажників. Через уявну економію в основному і виникають всі проблеми, так як друзі або знайомі, які не мають спеціальних навичок, неодмінно щось розіб'ють або зашкодять.

Схожа ситуація може бути і з вантажниками, найнятими з вулиці. На вулиці працюють не професіонали, а прості фізично міцні чоловіки, які вирішили заробляти силою. Якщо виникнуть труднощі, вони просто розведуть руками. І тільки досвідчені фахівці можуть перевезти або перенести майно без найменшого збитку в найскладніших ситуаціях.

Наймаючи вантажників, Ви, безумовно, платите більше, ніж за звичайну перевезення меблів. Але при цьому всю саму неприємну фізичну роботу виконають за Вас інші. Вантажники-професіонали продумають всі нюанси і перевезуть цінні речі і предмети якісно і в найкоротші терміни.

При собі у них завжди є спеціальне обладнання і інструменти для переміщення великогабаритних вантажів, в тому числі великих музичних інструментів або меблів. Це вкрай важливо, адже часом перенесення одного тільки сейфа може забрати кілька годин. Тому, звертаючись до операторів для замовлення вантажників, обов'язково дізнайтеся про їх кваліфікацію та досвід роботи в області перевезення різних вантажів.

Послуг, які можуть надати вантажники (Київ), безліч. В основному, вони роблять те, що не під силу зробити Вам самим. Це можуть бути:

  • перевезення меблів;
  • офісний переїзд;
  • квартирний переїзд;
  • дачний переїзд;
  • перевезення піаніно (наші вантажники володіють спеціальними навичками);
  • перевезення сейфів;
  • такелажні роботи - транспортування більярдних столів, сейфів, банкоматів, верстатів, виробничого устаткування;
  • доставка будівельних матеріалів;
  • перевезення крихких предметів, що вимагає особливої обережності;
  • вивіз будівельного сміття і старих меблів.

Додатково нашими вантажниками виконуються складські роботи (розвантаження-навантаження фур, контейнерів, вагонів і машин), складання-розбирання меблів, її упаковка і підготовка до подальшого зберігання або перевезень.

Отримати консультацію про те, скільки саме вантажників Вам знадобиться, можна, зв'язавшись з нашими менеджерами. Ми пред'являємо до вантажникам дуже жорсткі вимоги, тому непрофесіонали у нас не працюють.

дзвонити
вгору