Лого
завантаження

Квартирний переїзд

від 850 грн

Переїжджати на нове місце проживання завжди нелегко, особливо якщо робиться це своїми силами. На щастя, сьогодні переїзд значно полегшився завдяки транспортним компаніям, яким можна замовити переїзд квартири прямо з дому.

Під час квартирного переїзду найголовнішою проблемою є збереження меблів і інших речей. Картини, дорогі меблі, дзеркала і побутову техніку дуже важливо правильно упакувати. Все це акуратно зроблять наші вантажники. Ми організуємо і проведемо квартирний переїзд будь-якої складності і візьмемо на себе повну відповідальність за нього.

Наші спеціально обладнані вантажні машини дозволяють перевозити навіть великогабаритну або нестандартну меблі абсолютно безпечно і без пошкоджень. До того ж, всі працівники компанії мають великий досвід в квартирних переїздах. Вони працюють злагоджено і чітко, тому допоможуть Вам переїхати на нове місце якісно і швидко.

Для квартирних переїздів ми не використовуємо той же транспорт, що і для вантажних перевезень. Для цього у нас є спеціальні малотоннажні машини зі стандартною або подовженою базою, з чистими кузовами, без плям бруду або машинного масла, що залишаються промисловими вантажами. До Ваших послуг також бортові і тентові автомобілі, оснащені надійними фіксаторами, завдяки яким вантажу не страшні ніякі відстані.

Ми також вивеземо і утилізуємо старі меблі. Крім того, наша компанія надасть Вам можливість супроводжувати своє майно під час переїзду, щоб Ви могли самостійно контролювати цей процес.
Чи знаєте ви, що будь-який переїзд в межах міста або в межах 100 кілометрів від вашого поточного місця розташування вважається переїздом за місцем проживання? Однак те, що ви переїжджає на короткі відстані, не означає, що вам не слід звертатися в професійні компанії по переїзду.

Переїзд може бути стресовим, утомливих і може здатися величезною проблемою. Що ж, цього не повинно бути! Ось чому ми тут, щоб допомогти - наша компанія пропонує повний спектр послуг по квартирному переїзду, включаючи послуги по повній упаковці, збирання та розбирання меблів.

Крім того, ми навіть пропонуємо індивідуальні дерев'яні ящики для тендітних предметів, таких як образотворче мистецтво, антикваріат, мармур і скло. Незалежно від ваших потреб, Loaders може надати рівень обслуговування клієнтів і досвід, який не має собі рівних серед інших місцевих перевізників.

дзвонити
вгору