Лого
завантаження

Відбір автомобіля для переїзду

Відбір автомобіля для переїздуВідбір автомобіля для переїзду квартири або офісу завжди має на увазі транспортування об’ємних і важких речей, які не зможуть поміститися в звичайному легковому автомобілі. Саме тому необхідно відповідально підходити до підбору транспорту для перевезення.

Деякі люди вважають, що розмір вантажної машини не має значення. Це не так. Через неправильно підібраного автомобіля можуть виникнути додаткові витрати: або ви замовите дуже маленьку машину, куди не влізе великогабаритні меблі, і доведеться зробити кілька рейсів, або виберете дуже великий автомобіль, і змушені будете переплачувати гроші за його оренду.

Зазвичай люди навіть не підозрюють, скільки меблів і предметів побуту знаходиться в їх квартирах, тому адекватно оцінити розміри машини їм дуже складно. Навіть якщо ви впевнені, що у вашому будинку дуже мало меблів, згадайте про одяг, постільній білизні, книгах, столах, стільцях, диванах, шафах, побутової техніки, посуду та інших дрібних речах. Підрахуйте, хоча б приблизно, загальну вагу вантажу, що перевозиться, і лише після цього обирайте автомобиль.

При визначенні вантажного транспорту враховуйте також його тип. Речі найзручніше перевозити в машині з закритим кузовом. Багато хто використовує для переїзду фургони або криті напівпричепи. Їх можна орендувати в тих же компаніях, які здають в оренду вантажні автомобілі.

Один з факторів, що впливають на замовлення автомобіля, – це спосіб навантаження. Сучасний вантажний транспорт має два способу навантаження: задній і бічний. Перший спосіб – найбільш поширений, так як, зазвичай, у комерційних транспортних засобів є кузов по типу фургона або тентовий кузов. Однак, в окремих випадках, необхідно користуватися бічний навантаженням, наприклад, коли потрібно перевезти важкий габаритний сейф. У таких ситуаціях важливо заздалегідь дізнатися, чи володіє транспортна компанія, послугами якої ви хочете скористатися, потрібне вам типом автомобіля з можливістю бічного навантаження.

Щоб переїзд був комфортним і швидким процесом, багато компаній обладнають вантажні автомобілі гідравлічними підйомниками. Наявність подібного ліфта забезпечує надійне і безпечне завантаження і вивантаження габаритних і важких предметів. Однак замовлення такого автомобіля обійдеться вам дорожче.

Якщо серед вашого майна немає особливо цінних або тендітних речей, то ви можете використовувати для їх транспортування вітчизняний автомобіль в хорошому стані. Зокрема, звичайна «газель» може перевезти за один раз багато речей. Крім того, цей автомобіль досить маневрений, тому на ньому можна перевозити речі в межах міста і за його межами. Якщо ж ви зібралися транспортувати тендітну коштовні меблі, то зупиніть свій вибір на вантажному автомобілі іноземного походження. Зазвичай іномарки обладнані кріпильними пристроями, необхідними для дбайливого перевезення, і володіють м’яким ходом.

Бувають випадки, коли потрібно перевезти особливий вид вантажів, наприклад, унікальні рослини або екзотичних тварин. В такому випадку, компанія, яка займається вантажоперевезеннями, часто бере в оренду спеціальні ізотермічні фургони.

Відзначимо, що збереження вашого майна під час переїзду в чому залежить від професіоналізму і досвіду водія. Водій з маленьким стажем роботи в цій сфері не зможе плавно вести навантажений автомобіль, а це означає, що існує велика ймовірність пошкодження майна. Ось чому процес перевезення речей варто довіряти тільки тієї компанії, про яку ви чули позитивні відгуки від клієнтів.

Крім усього, радимо вам ретельно контролювати процес навантаження і вивантаження речей, так як від цього також залежить їх збереження. Правильна розстановка предметів в кузові автомобіля допоможе уникнути падіння і псування речей, а також заощадить місце і час.

Замовлення автомобіля під час переїзду – дуже важливе питання. Якщо ви не впевнені, що можете вибрати відповідний транспорт, то запрошуйте до себе додому співробітника мувінгової компанії. Фахівець допоможе вам оцінити кількість перевезених речей і підібрати оптимальну машину для транспортування, щоб забезпечити комфортний і оперативний переїзд.

дзвонити
вгору