Лого
завантаження

Як правильно організувати переїзд квартири самостійно?

Як правильно організувати переїзд квартири самостійно?Багато людей вважають переїзд квартири трудомістким і складним процесом, який неможливо організувати самостійно. Однак це не так.

Насправді, до цього питання необхідно підходити завчасно і відповідально, ретельно все розпланувати. Складіть докладний план переїзду і приступайте до його реалізації, виконуючи поступово одну дію за іншою.

По-перше, вам необхідно підібрати компанію-вантажоперевезення. При цьому дуже важливо визначити перевірену організацію, що має позитивні рекомендації від клієнтів. Гарна компанія вигідно відрізняється від інших кваліфікованими працівниками, ввічливими консультантами, широким спектром послуг, а також своїм автопарком.

Слід розпланувати бюджет, який ви готові виділити на переїзд квартири. Врахуйте, витрати на мувінгову компанію обійдуться не дешево, тому відразу потрібно вибрати організацію з тими параметрами, які вам підійдуть. Визначте чітку дату переїзду і час, який він займе. Варто також розуміти, що терміновий переїзд або переїзд в святкові дні буде коштувати дорожче.

Коли ви вже точно визначилися з компанією і датою зміни місця проживання, можна приступати до упаковки речей. Переїзд квартири – це завжди відмінний привід позбутися від зайвого мотлоху, який накопичується в квартирі з роками. Те, що вам не потрібно, сміливо викидайте або віддавайте знайомим. Решта необхідно розділити за наступними параметрами: тендітні і дрібні речі, м’які меблі та корпусні меблі. Спочатку зберіть одяг, книги, посуд і сувеніри.

Як правильно організувати переїзд квартири самостійно?Тендітні і предмети, що б’ються упакуйте в папір і покладіть в коробки. Їх краще перевозити окремо і в легковій машині. Решту дрібних предметів можна упакувати в пакети і коробки, м’які меблі захистити від пилу целофановою плівкою, а всі рухомі деталі в корпусних меблів необхідно закріпити мотузками.

Обов’язково проклейте клейкою стрічкою всі коробки. Таким чином, ви зміцните їх і уникнете випадкового псування своїх улюблених речей. Бажано підписати коробки маркером, щоб, переїхавши в нову квартиру, не шукати, де що знаходиться. Також можна позначити верх і низ всіх ящиків, щоб випадково не пошкодити тендітні предмети при неправильному перевезенні. Радимо вам пронумерувати всі коробки. Таким чином, ви не будете боятися того, що при переїзді загубилися якісь цінні предмети.

Щоб встигнути завершити всі приготування до приїзду вантажників, ретельно сплануйте час для упаковки меблів. Під час навантаження речей в машину не соромтеся висловлювати свою думку і керувати процесом.

Варто відзначити, що нове місце для переїзду повинно бути підготовлено заздалегідь. В ідеалі, необхідно скласти чіткий план положення меблів в новому будинку, щоб уникнути додаткової перестановки.

При розвантаженні речей у новій квартирі, спочатку встановіть меблі і предмети інтер’єру, і тільки потім розбирайте дрібні речі. Після цього можете сміливо викидати пакувальний матеріал і приступати до наведення затишку в домі.

Не забудьте також зробити прибирання в старій квартирі, щоб залишити після себе чистоту і порядок.

Переїзд на нове місце проживання стане для вас цікавим і захоплюючим процесом, якщо ви зможете все правильно спланувати. Якщо ж ви відчуваєте, що не здатні врахувати всі деталі, зверніться за допомогою до друзів або фахівцям мувінгових компаній, які мають досвід в даному питанні.

дзвонити
вгору