Лого
завантаження

Як перевезти меблі без пошкоджень?

Як перевезти меблі без пошкоджень?Багато людей вважають переїзд трудомістким і важким процесом. І хоча, з одного боку, він означає нове життя і нові починання, зате з іншого – вимагає фінансових витрат і пов’язаний з неприємними клопотами.

Пов’язаними з транспортуванням громіздких меблів, побутової техніки та безлічі інших речей.Таким чином, людині необхідно виділити достатньо часу і сил, щоб організувати процес переїзду на нове місце.

Мабуть, одна з найбільш трудомістких частин даного процесу – це перевезення меблів. Важливо не тільки забезпечити завантаження, розвантаження та транспортування великогабаритної і важких меблів, але також і подбати про те, щоб не пошкодити майно.

Щоб заощадити сили і нерви під час трудомісткого процесу, радимо вам скористатися простими і ефективними правилами транспортування меблів, які допоможуть значно спростити ваш переїзд.

  1. По-перше, необхідно звільнити шафи, тумбочки, серванти і інші меблі від тих речей, які їх наповнюють. Одяг, елементи декору, техніку і посуд упаковують першими, щоб вони не заважали подальшому процесу і не створювали безлад. Габаритні меблі зазвичай розбирають на складові частини – для більш зручного транспортування. Порожні меблі значно легше переносити, а невеликі частини добре поміщаються в ліфті і зручно розташовуються в машині.
  2. По-друге, після того, як ви розібрали меблі, подбайте про те, щоб захистити її від подряпин і пошкоджень під час перевезення. Для упаковки великих деталей ідеально підходить стрейч-плівка або звичайна пакувальний папір. Дрібні деталі можна упакувати в коробки, або використовувати для їх захисту гофрований картон.
  3. По-третє, тумбочки і комоди з висувними ящиками, які неможливо витягнути, також найкраще обмотати стрейч-плівкою. Перед цим всі висувні частини необхідно добре закріпити, щоб уникнути поломок. Фурнітуру також потрібно знімати і упаковувати окремо, так як в процесі перевезення можна зламати або пошкодити тендітні деталі.
    Перевезення меблів зі скляними елементами і дзеркалами здійснюється особливо бережно. Тендітні деталі упаковуйте в коробки або спеціальні пінопластові конструкції. Щоб виключити пошкодження скляних або дзеркальних елементів, перекладіть їх поролоном.

Для транспортування столу важливо враховувати його розмір, вага, матеріали виготовлення, а також складність самої конструкції. Столи можуть бути нерозбірні і розбірні. Перший тип найкраще обмотати стрейч-плівкою або щільним папером, а під час перевезення надійно закріпити, щоб запобігти пошкодженню самого столу і інших меблів.

Розбірний стіл упакувати набагато простіше, і він займає менше місця при перевезенні. Кожну деталь такого виду столу потрібно упакувати окремо, а дрібні деталі і кріплення покласти в окрему коробку. Для того щоб запобігти пошкодженню стільниці, особливо якщо вона зроблена з дорогого матеріалу, упакуйте її в м’яку тканину, бульбашкову плівку або щільний папір. Скляну стільницю при транспортуванні необхідно добре закріпити, щоб вона не розбилася.

При перевезенні м’яких меблів уважно простежте, щоб вона не запилилася і зберегла свій зовнішній вигляд. Розбірні м’які меблі краще перевозити частинами, зібравши всі кріплення і дрібні деталі в окрему коробку. Обмотайте всі частини меблів пухирчатою або стрейч-плівкою. Шкіряні дивани, крісла і пуфи рекомендується обмотувати щільною тканиною, яка захистить їх від пошкоджень і від несприятливих погодних умов.

Щоб процес переїзду обійшовся вам дешевше, необхідно заздалегідь визначитися з габаритами вантажної машини, якою буде здійснюватися перевезення меблів. При виклику вантажоперевізників дізнайтеся, пристосована дана машина для транспортування того чи іншого виду вантажу, а також, чи є всередині додаткові кріплення для того, щоб зафіксувати меблі.

Рекомендуємо вам особисто простежити за процесом навантаження, вивантаження і перевезення меблів. Таким чином, ви будете точно впевнені, що ваше майно знаходиться в цілості й схоронності.

дзвонити
вгору